ייעוץ הנקה

מתמודדת עם קשיים בהנקה? יש לך שאלות בנושא הנקה שאת רוצה מענה מקצועי לגביהן? כיועצת הנקה מוסמכת IBCLC אשמח לסייע לך. מפגש עם אשת מקצוע בתחום ההנקה בזמן הנכון יכול לעשות הבדל ענק בחוויה שלך ושל התינוק שלך.

במה אוכל לעזור?

במפגש ייעוץ הנקה אוכל ללוות אותך יד ביד לאורך הדרך בהנקה ולסייע לך בדברים כמו:

תהליך ייעוץ הנקה - מפגש פנים אל פנים

1
שיחה ראשונית

ראשית נשוחח מעט בטלפון כדי שאוכל להבין מהם הקשיים שעמם את מתמודדת ואדע אם יש כלים מיוחדים שעלי להביא עמי ביום הייעוץ. נקבע יום ובשעה בהם אגיע לביתך לפגישה של כשעה וחצי. אין צורך להכין שום דבר לקראת הפגישה.

2
פגישה אישית בביתך

כשהתינוקת רגועה נשוחח, אני אשאל אותך לגבי ההריון, הלידה, היסטוריית ההנקה שלך והרקע הרפואי. אם תסכימי אכתוב כדי שיהיה לי תיעוד של הפגישה שלנו. בשלב זה תספרי לי מה האתגרים שעמם את מתמודדת בהנקה. לאחר מכן נשקול את התינוקת ואז אוכל לצפות בך מניקה ולסייע לך לדייק את ההנקה. 

3
חיבור ותנוחות הנקה

אם התינוקת רוצה לינוק ממש לפני שאני מגיעה אפשר לתת לה קצת ולראות אם תסכים לחכות לי ואם הקטנה לא מסכימה לחכות אין בעיה להניק, אל דאגה! עוד לא קרה שהגעתי לייעוץ ולא ראיתי את ההנקה. אם התינוקת לא רגועה קודם נחבר אותה לשד ונעבוד על חיבור ותנוחות ואז תספרי לי את כל מה שחשוב בזמן שהיא יונקת.  

4
סיכום הפגישה ואחריה

לאחר שהגענו להנקה שלא כואבת ושוחחנו על כל השאלות שלך, נסכם את הפגישה ואשאיר לך דף מסודר ובו סיכום של הפגישה והוראות להמשך. אחרי הפגישה את מוזמנת לכתוב לי שאלות בוואצאפ או לקבוע עמי שיחת טלפון לשאול שאלות נוספות. נוכל גם לקבוע פגישת המשך בביתך או בזום.

עלויות ייעוץ הנקה

אורך המפגש כשעה וחצי

מפגש ייעוץ בבית (אזור בוסטון)

300 $

מפגש ייעוץ בזום

1120 ₪ כולל מע״מ

מפגש המשך בבית

250 $

מפגש המשך בזום

950 ₪ כולל מע״מ

איך זה עובד בזום?

אם תרצי נוכל לנהל את כל מפגש ייעוץ ההנקה בזום. סייעתי למאות אימהות מרחבי העולם והארץ (מקנדה דרך צרפת ועד אוסטרליה ותילאנד) בייעוצי הנקה דרך הזום.

קצת עליי

התאהבתי בהנקה כשהנקתי את בתי הבכורה תמר שהיום בת 11. הגיעה לביתי יועצת הנקה מופלאה שסייעה לי לדייק את ההנקה ולהפוך אותה לנוחה ובכך להפוך את חודשי ההורות הצעירה שלי לרגועים ומהנים. משם הדרך היתה קצרה ללימודי ייעוץ הנקה ולהמשך במסלול לתעודת יועצת הנקה מוסמכת IBCLC. בעשר שנים האחרונות הספקתי ללדת עוד שני ילדים ולעבוד במשך 5 שנים במחלקת היולדות של בית החולים ליולדות ליס באיכילוב ובמלונית של ליס. סייעתי בהנקה לאלפי יולדות בבית ובבית החולים. היום אני עובדת באופן פרטי ומגיעה לייעוצי הנקה בבית או בזום.