ייעוץ שינה בגישה הוליסטית היקשרותית

מהי הגישה ההוליסטית היקשרותית?

אם הגעתם לכאן אני מניחה שאתם מחפשים תמיכה. הורים פונים אלי עם מגון צרכים, בין השאר: תינוקות שקשה מאוד להרדים, נרדמים רק בעזרת מסייעי שינה (כשתכירו אותי תגלו שיש לי מילון שלם של ביטויים שכדאי להכיר) שקשה מאוד להתמיד איתם, התעוררויות רבות במהלך הלילה, תנומות קצרות, תהיות לגבי לינה משותפת, גמילת לילה ועוד ועוד. אני יכולה לעזור לכם עם כל הדברים הללו.

יכול מאוד להיות שלא התחברתם לשיטות ״העתק-הדבק״ ששולטות היום בתחום. אם כן, הגעתם למקום הנכון! אני יועצת שינה בגישה עדינה, שנטועה בתפיסה הוליסטית היקשרותית.

ייעוץ שינה אפקטיבי בגישה הוליסטית- שינוי ארוך טווח ועמוק

בגישה ההוליסטית שמכבדת את התינוק/ת מצד אחד עם הצרכים הייחודיים שלה (בלי תוכניות מובנות שלא לוקחות בחשבון מזג ומאפיינים ייחודיים של כל תינוק) ומצד שני את צרכי כל החברים במשפחה, ניתן להגיע לתוצאות טובות עבור המשפחה כולה- ההורים האחים והתינוק.

בתהליך הליווי אני מתייחסת לכל ההיבטים שמשפיעים על שינה בכל היום מתזונה ועד הרגלים וסדר יום ולא רק השינה עצמה. אני נותנת לכם כלים שיעזרו לכם להפוך למנהיגי המשפחה שלכם, לנהל טוב יותר את הזמן ולהיות ההורים שאתם רוצים להיות.

ההיבט ההיקשרותי

הגישה היקשרותית מתוך כך שהיא מכבדת את תהליך ההיקשרות והחשיבות של היקשרות בטוחה אצל תינוקות כבסיס לאיזון רגשי ובריאות נפשית. לכן בשום שלב לא משתמשת בשיטות הבכי המדוד (5 דק וכו) או לתת לתינוק לבכות. אנחנו נעשה רק מה שנכון לתינוק מבחינה רגשית והתפתחותית מבלי להביא אותו לסטרס כלל. אין מענה לבכי, כי אין בכי!

תהליך ייעוץ שינה

1
שאלון הכרות מקיף

תמלאו שאלון מקיף שיעזור לי להכיר את המשפחה שלכם לעומק ולזהות אתגרים מיוחדים בתחום השינה. 

2
ניתוח המידע

אני אנתח את כל המידע הזה כך שיכוון אותי לפתרונות שמותאמים בדיוק לכם. 

3
פגישת היכרות ותכנון בזום

לאחר מכן אזמין אתכם לפגישה מכוונת פתרונות בה ניצור תוכנית לשיפור מצב השינה.

4
פגישות המשך על פי הצורך

תוכלו לקבוע פגישות מעקב עמי על פי הצורך או לקבוע מראש חבילת פגישות. כך יש לכם גמישות להחליט בדיוק כמה תמיכה אתם צריכים כדי להתקדם. 

5
זמינות ותמיכה

אני זמינה לכם בוואצאפ למשך חודש אחרי הפגישה. 

לצורך יצירת שינוי עמוק שיחזיק מעמד לטווח ארוך נייצר יחד תוכנית מותאמת אישית שתעזור לכם לממש את מטרותיכם בתחום השינה. אחרי הפגישה הראשונה תוכלו לקבוע פגישות המשך על פי הצורך או להזמין מראש חבילה של שלוש פגישות בהנחה של 10%. 

מומלץ!

חבילת פגישות ייעוץ שינה
₪26302500כולל מע״מ
  • פגישת ייעוץ מקיפה באורך שעה וחצי

  • שתי פגישות המשך באורך 45 דקות

  • מילוי וניתוח שאלון שינה

  • התאמת תוכנית אישית

  • זמינות ותמיכה בוואצאפ ובטלפון

פגישת ייעוץ שינה בזום
₪1095950כולל מע״מ
  • ייעוץ מקיף באורך שעה וחצי

  • מילוי וניתוח שאלון מקיף ויומן שינה

  • התאמת תוכנית אישית

  • זמינות ותמיכה בווצאפ ובטלפון למשך חודש